Dnia 24.12.br. w Wigilię Bożego Narodzenia przedszkole będzie nieczynne

*****

Przedszkole bierze udział w akcji organizowanej przez Krakowskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Gwiazdka dla zwierzaka". Zbieramy karmę, koce i wszystko co potrzebne jest zwirzakom do przetrwania zimy.

******

Jak co roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia wraz z Rodzicami i dziećmi włączamy się w akcję charytatywną mającą na celu sprawienie choć trochę radości dzieciom, które na codzień zbyt wiele jej nie mają. Dzieci z hospicjum im ks. Józefa Tischera piszą listy do św. Mikołaja, a my staramy się Mikołajowi pomóc w realizacji marzenia jednego z dzieci. W tym roku była to 5 letnia Łucja. Dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do akcji.

******

Informujemy, że w dniach od 20.07 do 14.08. 2020 r. przedszkole bedzie nieczynne.

*******

Informujemy, że od dnia 25.05 do 2.06.2020 można składać wnioski o przyjęcie do przedszkola na rok szkolny 2020 / 2021 w ramach rekrutacji uzupełniającej.

Wnioski można dostarczyć w następujący sposób:

• przesłać drogą mailową na adres: biuro@bajkowyswiat.edu.pl

• dostarczyć osobiście przestrzegając następujących zasad: osoba dostarczająca dokumenty musi być zabezpieczona w maseczkę ochronną, dokumenty muszą być w koszulce foliowej, możliwej do dezynfekcji. Dokumenty można dostarczać od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30

*******

W przedszkolu są jeszcze wolne miejsca na rok szkolny 2020/2021 dla dzieci z rocznika 2015 i 2017. Zapraszamy.

*******

O wynikach rekrutacji rodzice / opiekunowie prawni zostali poinformowani dnia 24.04 droga mailową.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych proszeni są o złożenie potwierdzenia woli przyjęcia do przedszkola. Odpowiedni formularz został przesłany mailem. Można go też pobrać ze strony internetowej.

Potwierdzenie woli przyjęcia wypełnione i podpisane należy do dnia

8 maja przesłać na adres mailowy przedszkola: biuro@bajkowyswiat.edu.pl lub wrzucić do skrzynki pocztowej znajdującej się przy drzwiach wejściowych do przedszkola.

Brak potwierdzenia woli przyjęcia oznacza rezygnację z miejsca
w przedszkolu.

*******

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym związanym z koronawirusem informuję, że rekrutacja do Przedszkola Publicznego Bajkowy Świat przy al. 29 Listopada 191 zostaje przedłużona i dokumenty można składać do dnia 10 kwietnia 2020 r.

Dokumenty można dostarczyć na dwa sposoby:

• Przesłać skan dokumentów na adres: biuro@bajkowyswiat.edu.pl

• Wrzucić do skrzynki pocztowej przy drzwiach wejściowych do przedszkola w kopercie lub spięte razem w inny sposób

Do wniosku należy dołączyć wszystkie załączniki, które dotyczą kandydata do przedszkola.

Ze względu na ograniczenia w przemieszczaniu się

• Oświadczenie o zatrudnieniu rodziców nie musi być potwierdzone przez pracodawcę, jeśli rodzice pracują zdalnie i nie mają możliwości uzyskania potwierdzenia zatrudnienia przez pracodawcę

***********

LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO