Co nowego w „Bajkowym Świecie”

Plany do końca roku szkolnego 2016/2017

27.03 - Warsztaty fotograficzne dla przedszkolaków

3.04 - Przedstawienie teatralne dla przedszkolaków "w zdrowym skrzacie zdrowy duch"

2.04 - Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci - święto przypada w niedzielę. W związku z tym w przedszkolu będziemy obchodzić dni książki dla dzieci. Czytać dzieciom będą rodzice, babcie, dziadkowie.

7.04 - Dzień Zdrowia - przedszkolaki z pomocą rodziców i personelu przedszkola wykonają własnoręcznie sałatki i surówki owocowe oraz warzywne.

8.05 - warsztaty pierwszej pomocy dla przedszkolaków

27.05 - Dzień Rodziny - impreza plenerowa

21.06 - Święto muzyki - będziemy gościć m.in. kontrabasistę

22.06 - oficjalne zakończenie roku przedszkolnego

Wakacje - realizacja wakacyjnego programu - "Poznajemy najpiękniejsze zakątki Polski".

Dnia 6 marca będziemy gościć w przedszkolu panią Barbarę Gawryluk, dziennikarkę Radaia Kraków, autorkę bardzo wielu książek dla dzieci m.in. "Przedszkolaki z ulicy Morelowej", autorkę audycji w Radiu Kraków "Alfabet" - promującą literaturę dla dzieci w każdym wieku.